Menu

Ślub – sala weselna

20 listopada 2013 - Ślub
Ślub – sala weselna

Ślub i Wesele

Dla każdej kobiety zawarcie związku małżeńskiego jest jedną z najważniejszych decyzji, które podejmuje w życiu. Jest to bowiem decyzja już często na całe życie, już nieodwołalna i ostateczna. Wiele osób ma niesamowite wątpliwości, czy to na pewno się uda, czy przetrwa, czy to na pewno ten jeden jedyny, z którym chcemy spędzić resztę swojego życia. Jest to decyzja bardzo trudna i wymaga naprawdę porządnego przemyślenia. Ale jeśli jesteśmy w stu procentach pewne, że związek, w którym jesteśmy jest dla nas dobry i że chcemy kontynuować go już do końca życia, decydujemy się na ślub.

Można go zorganizować na bardzo różne sposoby, dokładnie tak, jak tego chcemy. Kiedy już jesteśmy na pewno zdecydowane, zaczynamy myśleć o tym, w jaki sposób chcemy przeżyć ten wyjątkowy dzień. Dla wielu kobiet bardzo ważna jest suknia, w jakiej się zaprezentuje. I choć jest to suknia, którą założymy tylko raz w życiu, musi być najpiękniejsza i najlepsza, jaką tylko możemy wybrać. Często o sukni ślubnej myślimy już od najmłodszych lat, wyobrażamy sobie siebie na ślubie jako prawdziwą księżniczkę, kogoś, na kogo każdy zwraca uwagę i że jesteśmy gwiazdą tego dnia. Dlatego suknia na nasz ślub musi być naprawdę wyjątkowa. Jedyna i niepowtarzalna. Najpiękniejsza. Bardzo dużo czasu zajmuje nam zazwyczaj znalezienie dokładnie takiej, o jakiej marzymy. Chodzimy po sklepach, szukamy, dokonujemy tysiąca przymiarek, a często w końcu decydujemy się na to, żeby taką suknię zamówić u krawcowej, żeby była uszyta dokładnie na naszą miarę.

I to jest rozwiązanie najlepsze z możliwych, ponieważ jeśli suknia ma być szyta od początku, możemy poprosić o uszycie takiej, o jakiej marzyliśmy od czasów dziecięcych. Która będzie jedyna w swoim rodzaju, tylko nasza. Nie jest to rozwiązanie tanie, suknie ślubne są bardzo drogie, ale jeśli już decydujemy się na ślub, musimy liczyć się z tym, że pojawią się dość spore wydatki. Ale jest to dzień jeden jedyny w naszym życiu, który już nigdy się nie powtórzy i mamy tylko jedną szansę, żeby przeżyć go tak, jak chcemy, więc absolutnie nie warto na tym oszczędzać. Ani na sukni, ani na organizacji, ani na niczym innym. Na wesele zaprośmy gości jakich naprawdę chcielibyśmy tam widzieć, może ich być sporo, może być tylko nasza najbliższa rodzina i najbliżsi przyjaciele, zależy to tylko i wyłącznie od nas. Dzień naszego ślubu musi przebiegać tak, jak sobie to wymarzyliśmy, jeśli więc chcemy mieć pewność, że nic go nie zakłóci , musimy przemyśleć i dokładnie dobrać gości, którzy mogą się tam pojawić. www

Tagi: ,