Menu

Wesele – nowoczesne rozwiązania

25 października 2013 - Barman
Wesele – nowoczesne rozwiązania

Barman na wesele – coraz częstsza praktyka

Dzisiaj wesela zmieniają coraz mocniej swoją formę. Niekoniecznie wynajmuje się takie sale jak dawniej, niekoniecznie również Panna młoda musi mieć białą suknię, jak również kapele weselnie dzisiaj chętnie zamieniane są na nieco nowocześniejsze rozwiązania, takie jak DJ. Oczywiście przykłady na postęp w dziedzinie wesel i ślubów można by mnożyć. Znajdziemy chociażby znacznie ciekawsze tańce weselne pary młodej, aniżeli te klasyczne, zaplanowane i emanujące miłością i powolnością. Dzisiaj zatańczenie do muzyki Jacksona dla pary młodej również nie stanowi problemu. W takim właśnie wypadku nie ma się czemu dziwić, że również kwestia wyżywienia na weselach, oraz zapewnienia alkoholi się zmienia diametralnie. Znajdziemy chociażby rozwiązania takie jak barman na wesele, co coraz częściej zastępuje klasycznie roznoszących wódkę po stołach. Taki barman oczywiście jest dokładnie tym samym barmanem, którego znajdziemy w pubach i klubach, ale z pewnymi różnicami.

Różnice te polegają na tym, że oczywiście na weselu nie płacimy za alkohole u barmana, a także zmienia się nieco jego podejście do nas. W zasadzie taki barman na wesele bawi się wraz z nami znakomicie przy okazji nalewając nam trunki. Posiada on po prostu odpowiednie przygotowanie do bycia na weselach, ponieważ co oczywiste różni się znacznie jego sposób pracy w takiej sytuacji. Oczywiście barmanie nieodłącznie kojarzą się nam z barem, zza którego owe trunki nalewają. Taki właśnie element również pojawi się na weselu jeżeli zamówimy barmana. Nie ma się czemu dziwić, że coraz więcej ludzi właśnie na takie rozwiązania na swoich weselach się decyduje. To po prostu prostsze i pozbawione tej weselnej sztuczności, kiedy to wszyscy przerywają zabawę, by poszyć alkohol. W sytuacji, kiedy mamy barmana, oprócz uroczystego toastu wszyscy mogą udać się po alkohol dokładnie wtedy i w takiej ilości jak tego będą potrzebować. Właśnie dlatego taka tradycja, która przyszła do nas z zachodu czyli barman na wesele tak znakomicie się u nas przyjmuje i coraz częściej takie pomysłowe podejście widywane jest na weselach.

 Barman na wesele jeszcze niektórym wydaje się pomysłem nazbyt ekstrawaganckim, ale prawda jest taka, że będzie to pomysł stosowany w Polsce jeszcze częściej. Ludzie nie chcą już klasycznych wesel i mają ochotę na zabawę w zupełnie nowym stylu i nowym wymiarze. Właśnie barman na wesele jest takim elementem, który na pewno ubarwi naszą zabawę. Nie będzie nudno i pozbędziemy się sztywności, na którą czasami lekko narzekamy przy okazji wesel. Atmosfera natychmiast stanie się znacznie bardziej wyluzowana, a goście będą się bawić znakomicie do białego rana, przy stale przygrywającej muzyce oczywiście, bo i o to coraz częściej w naszym kraju się dba przy okazji zabaw weselnych. Stwórz wesele z prawdziwego zdarzenia, inne od innych – pomyśl o tym, by wynająć na swoje wesele barmana. Ci, którzy taką decyzję podjęli jeszcze nigdy nie żałowali. Zdecydowanie lepiej jest się tak bawić, aniżeli w naszym starym i również dobrym, ale nieco już archaicznym stylu weselnym. www